Προϊόν υψηλής αποτελεσματικότητας για την ανάπλαση και τη διατήρηση της υγρασίας, χάρη στη δράση του υαλουρονικού οξέος χαμηλού μοριακού βάρους που διεισδύει στο βάθος της επιδερμίδας, το πατενταρισμένο εκχύλισμα από το μανιτάρι 1055 boletus που διεγείρει τη σύνθεση του υαλουρονικού οξέος και αναδομητικά συστατικά για τη διατήρηση της νεανικότητας και απαλότητας της επιδερμίδας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί καθημερινά κάτω από την καθημερινή κρέμα προστασίας για τη βελτίωση της υγρασίας έως και 60%!
Ειδικό προϊόν εμπλουτισμένο με alpha-γλυκάνες από τα φύλλα του ροδάκινου και πεπτίδια Μ3.0 κατάλληλο για την καταπολέμηση των ρυτίδων, των μαύρων κύκλων και των οιδημάτων στην περιοχή των ματιών, αλλά και των ρυτίδων γύρω από την περιοχή των χειλιών.
Αέρινος καθαριστικός αφρός με φρουτώδες άρωμα από grapefruit, που ραφινάρει τoυς πόρους, ενυδατώνει και χαρίζει αντιοξειδωτική δράση στην επιδερμίδα,
χάρη στο εκχύλισμα από yuzu.
Για τις ευαίσθητες επιδερμίδες με τάση ξηρότητας, περιέχει ενυδατικό σύμπλεγμα, φωσφολιπίδα σόγιας για την προστασία από τις επιθέσεις του περιβάλλοντος και ιαματικό νερό από την πηγή SPA για την καθημερινή εξισορρόπηση και τη σταδιακή αποευαισθητοποίηση της επιδερμίδας.