0 items
No products in the cart.
Return to ShopΗ απαλή υφή της που “λιώνει” και αγκαλιάζει την επιδερμίδα, σε συνδυασμό με το χαλαρωτικό της άρωμα, θα προσφέρουν ορατή ανανέωση χάρη στο έλαιο ιπποφαούς με την αναγεννητική και προστατευτική του δράση, την άλγη jania rubens που διεγείρει τη σύνθεση κολλαγόνου, το κοκτέιλ βιταμινών A, C, E, και F που αναδομεί το δέρμα, το γλυκολικό οξύ που ανανεώνει την επιδερμίδα και τα οργανικά μπουμπούκια φραγκοστάφυλου που προσφέρουν καλύτερη οξυγόνωση.
Αυτό το serum έχει μια υφή που «τυλίγει» την επιδερμίδα η οποία επαναπροσδιορίζει άμεσα και προστατεύει το περίγραμμα λειαίνοντας το ντεκολτέ.
Για άμεση καθημερινή ενυδάτωση και προστασία. Περιέχει υαλουρονικό οξύ υψηλού μοριακού βάρους που λειτουργεί σαν ένα δίχτυ προστασίας που εμποδίζει την εξάτμιση της υγρασίας, καθώς και το πατενταρισμένο εκχύλισμα από το μανιτάρι 1055 boletus που διεγείρει τη σύνθεση του υαλουρονικού οξέος της επιδερμίδας. Το 89% των χρηστών δήλωσαν απόλυτα ικανοποιημένοι από την ενυδάτωση και την ευχάριστη αίσθηση μετά την εφαρμογή του προϊόντος που μπορεί να χρησιμοποιηθεί πρωί και βράδυ από τις αφυδατωμένες επιδερμίδες με τάση ξηρότητας μετά τη χρήση του intensive hydrating serum.
Για επιδερμίδες με εμφάνιση πρώτων λεπτών γραμμών και απώλεια λάμψης.
Τα σημάδια της κούρασης θα υποχωρήσουν, τα χαρακτηριστικά θα λειανθούν , η επιδερμίδα σας θα λάμπει από φρεσκάδα και θα επανέλθει η νεανικότητά της.
Μοναδικές μικρο-κάψουλες 100% βιοδιασπώμενες, με φυτική βάση, προσφέρουν την ακριβή δόση καθαρής Βιταμίνης C (20%) στο δέρμα και έχουν αποδεδειγμένη αποτελεσματικότητα πάνω στην ακτινοβολία και την ορατή μείωση όλων των ενδείξεων της γήρανσης. Αποτελεί το πιο ολοκληρωμένο δραστικό συστατικό για το δέρμα που προάγει την παραγωγή του κολλαγόνου, βελτιώνει τη λάμψη και τη σφριγηλότητα του δέρματος και μειώνει τις σκούρες κηλίδες.
Ειδικό προϊόν εμπλουτισμένο με alpha-γλυκάνες από τα φύλλα του ροδάκινου και πεπτίδια Μ3.0 κατάλληλο για την καταπολέμηση των ρυτίδων, των μαύρων κύκλων και των οιδημάτων στην περιοχή των ματιών, αλλά και των ρυτίδων γύρω από την περιοχή των χειλιών.
Για άμεση καθημερινή ενυδάτωση και προστασία.Περιέχει υαλουρονικό οξύ υψηλού μοριακού βάρους που λειτουργεί σαν ένα δίχτυ προστασίας που εμποδίζει την εξάτμιση της υγρασίας, καθώς και το πατενταρισμένο εκχύλισμα από το μανιτάρι 1055 boletus που διεγείρει τη σύνθεση του υαλουρονικού οξέος της επιδερμίδας.Το 89% των χρηστών δήλωσαν απόλυτα ικανοποιημένοι από την ενυδάτωση και την ευχάριστη αίσθηση μετά την εφαρμογή του προϊόντος που μπορεί να χρησιμοποιηθεί πρωί και βράδυ από τις κανονικές /μικτές επιδερμίδες μετά τη χρήση του intensive hydrating serum.
Καταπολέμηση ρυτίδων-τόνωση
Oι λεπτές γραμμές και οι ρυτίδες λειαίνουν, η επιδερμίδα τονώνεται, γίνεται πιο ομοιογενής και νεανική.
Eνα προϊόν νέας γενιάς που ενισχύει τη δράση του BOTOX, παρατείνει την αποτελεσματικότητά του, αλλά και καθυστερεί την επόμενη ενέσιμη διαδικασία. Κατάλληλο και για όσους δεν προτιμούν τη λύση του BOTOX, αλλά αναζητούν ένα αποτελεσματικό προϊόν για τη μείωση των ρυτίδων έκφρασης. Ο συνδυασμός των πεπτιδίων μαζί με το υαλουρονικό οξύ υψηλού μοριακού βάρους, κάνει το προϊόν να δρα τόσο στο βάθος, όσο και να πετυχαίνει ένα εντυπωσιακό «γέμισμα» των ρυτίδων. Με ειδικό applicator, για στοχευμένη δράση στις ρυτίδες του προσώπου και την περιοχή των ματιών.
Προϊόν υψηλής αποτελεσματικότητας για την ανάπλαση και τη διατήρηση της υγρασίας, χάρη στη δράση του υαλουρονικού οξέος χαμηλού μοριακού βάρους που διεισδύει στο βάθος της επιδερμίδας, το πατενταρισμένο εκχύλισμα από το μανιτάρι 1055 boletus που διεγείρει τη σύνθεση του υαλουρονικού οξέος και αναδομητικά συστατικά για τη διατήρηση της νεανικότητας και απαλότητας της επιδερμίδας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί καθημερινά κάτω από την καθημερινή κρέμα προστασίας για τη βελτίωση της υγρασίας έως και 60%!
Aπώλεια σφριγηλότητας – καταπολέμηση ρυτίδων
Οι ρυτίδες λεαίνουν και περιορίζονται οι πρώτες ενδείξεις της χαλάρωσης.
Peeling με εκχύλισμα λευκού τσαγιού και λεπτούς κόκκους για μηχανική απολέπιση. Με μαγική υφή που κατά την εφαρμογή του μετατρέπεται από gel σε έλαιο και στο τέλος γαλακτωματοποιείται. Κατάλληλο για όλους τους τύπους, ακόμη και για ξηρή επιδερμίδα.