Μια μάσκα με συμπυκνωμένη βιταμίνη C σταθεροποιημένης μορφής, oxygen-like φυτικό εκχύλισμα νεροκάρδαμου, και ενεργά συστατικά από εκχύλισμα λυγαριάς που χαρίζουν λάμψη και ευεξία στην επιδερμίδα.
Ειδικό προϊόν εμπλουτισμένο με alpha-γλυκάνες από τα φύλλα του ροδάκινου και πεπτίδια Μ3.0 κατάλληλο για την καταπολέμηση των ρυτίδων, των μαύρων κύκλων και των οιδημάτων στην περιοχή των ματιών, αλλά και των ρυτίδων γύρω από την περιοχή των χειλιών.
Η απαλή υφή της που “λιώνει” και αγκαλιάζει την επιδερμίδα, σε συνδυασμό με το χαλαρωτικό της άρωμα, θα προσφέρουν ορατή ανανέωση χάρη στο έλαιο ιπποφαούς με την αναγεννητική και προστατευτική του δράση, την άλγη jania rubens που διεγείρει τη σύνθεση κολλαγόνου, το κοκτέιλ βιταμινών A, C, E, και F που αναδομεί το δέρμα, το γλυκολικό οξύ που ανανεώνει την επιδερμίδα και τα οργανικά μπουμπούκια φραγκοστάφυλου που προσφέρουν καλύτερη οξυγόνωση.
Eνα προϊόν νέας γενιάς που ενισχύει τη δράση του BOTOX, παρατείνει την αποτελεσματικότητά του, αλλά και καθυστερεί την επόμενη ενέσιμη διαδικασία. Κατάλληλο και για όσους δεν προτιμούν τη λύση του BOTOX, αλλά αναζητούν ένα αποτελεσματικό προϊόν για τη μείωση των ρυτίδων έκφρασης. Ο συνδυασμός των πεπτιδίων μαζί με το υαλουρονικό οξύ υψηλού μοριακού βάρους, κάνει το προϊόν να δρα τόσο στο βάθος, όσο και να πετυχαίνει ένα εντυπωσιακό «γέμισμα» των ρυτίδων. Με ειδικό applicator, για στοχευμένη δράση στις ρυτίδες του προσώπου και την περιοχή των ματιών.