Για άμεση ανακούφιση από τη μόνιμη ή την παροδική δυσάρεστη αίσθηση, χάρη στα εκχυλίσματα από καφέ φύκια και φύκια blue ageratum που καταπραΰνουν και περιορίζουν τη δράση των διαβιβαστών, για την καλύτερη αντιμετώπιση του ερεθισμού.
Προϊόν υψηλής αποτελεσματικότητας για την ανάπλαση και τη διατήρηση της υγρασίας, χάρη στη δράση του υαλουρονικού οξέος χαμηλού μοριακού βάρους που διεισδύει στο βάθος της επιδερμίδας, το πατενταρισμένο εκχύλισμα από το μανιτάρι 1055 boletus που διεγείρει τη σύνθεση του υαλουρονικού οξέος και αναδομητικά συστατικά για τη διατήρηση της νεανικότητας και απαλότητας της επιδερμίδας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί καθημερινά κάτω από την καθημερινή κρέμα προστασίας για τη βελτίωση της υγρασίας έως και 60%!
Πολύ ρευστή emulsion, με απορροφητικές πούδρες και βιοτεχνολογικό σύμπλεγμα για ενυδατική και εξισορροπιστική δράση, που χαρίζει ματ όψη και προστασία.
Ειδικό προϊόν εμπλουτισμένο με alpha-γλυκάνες από τα φύλλα του ροδάκινου και πεπτίδια Μ3.0 κατάλληλο για την καταπολέμηση των ρυτίδων, των μαύρων κύκλων και των οιδημάτων στην περιοχή των ματιών, αλλά και των ρυτίδων γύρω από την περιοχή των χειλιών.